Directory Of Support Staff | FACULTY OF FORESTRY

Directory of Support Staff




Pegawai Penyelidik

Jawatan: Mohd Ashadie Kusno
Lokasi: Bilik Pegawai Penyelidik 
Email: ashadie@upm.edu.my      
Tel: +603-89468506
 




Pn. Zarina Abd. Rahman
 
Jawatan: Penolong Pegawai Sains 
Lokasi: Sains Tanah
Email: zarina_ar@upm.edu.my
Tel: +603-89467192


En. Ahmad Madsum
 
Jawatan: Penolong Pegawai Sains 
Lokasi: Makmal Entomologi Hutan
Email: a_madsum@upm.edu.my
Tel: +603-89467192





En. Mohd Kamil Ismail 
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Entomologi
Email: kamalis@upm.edu.my
Tel: +603-89467192

        

   


En. Mohd Shahrul Nizam Ahmad Sanusi
Jawatan: Penolong Pegawai Pertanian
Lokasi: Tapak Semaian
Email: m_shahrulnizam@upm.edu.my
Tel: +603-89467192

 


Samsinar Mohd Shaari
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Foto Udara
Email: samsinar_upm@upm.edu.my
Tel: +603-89467170
 


 

Nama : Ahmad Faizal Hamidon

Jawatan : Penolong Pegawai Sains (C29)
Email : a_faizal@upm.edu.my
No.tel : 
 




Pn. Hanisah Bt Abdullah Soghiri
Jawatan: Pembantu Tadbir / Perkeranian Operasi
Lokasi: Pejabat Ketua Jabatan
Email: asnisah@upm.edu.my
Tel: +603-89467192





Pn. Rosni Ludin
 
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: Makmal Ekologi
Email: I_rosni@upm.edu.my 
Tel: +603-89467192

Mohd Fazriq Mohd Ali Napia 
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: 
Email:  
Tel: 

1. En. Saad Nyan
Jawatan : Pembantu Makmal

Lokasi: Makmal Kejuruteraan
Email: saad@upm.edu.my
Tel: +603-89467192




Pekerja Awam

Alagan a/l Kolanthavelu
Tel: +603-89467192
Email: alagan@upm.edu.my

 

 

 

 

Updated:: 19/09/2018 [faiz_mokhtar]

MEDIA SHARING

FACULTY OF FORESTRY
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0389467171
0389432514
C1542385988