Directory Of Support Staff | FACULTY OF FORESTRY

Directory of Support Staff



Mohd Muhaizi Mat Daud

Jawatan: Pegawai Penyelidik    
Lokasi: Bilik Pegawai Penyelidik                  
Tel: +603-89468506
Email: muhaizi@upm.edu.my

 

Nama : Puan Norazian Binti Nga Bidin
Jawatan : Pembantu Tadbir
Lokasi : Pejabat Ketua Jabatan
Email : norazian_nga@upm.edu.my
Tel : +603-89467170





Mohd Rizal Abd Rahman
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Uji Bahan
Email: riezman@upm.edu.my
Tel: +603-89467170


Fatimah Mohamed
Jawatan: Penolong Pegawai Sains 
Lokasi: Makmal Pulpa & Kertas
Email: fattin@upm.edu.my
Tel: +603-89467170


Mohd Fakhruddin Imam Supaat

Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Komposit 
Email: mfakruddin@upm.edu.my
Tel: +603-89467170



Maizatul Akhmar Johari
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Kimia Kayu
Email: maizatul_akhmar@upm.edu.my
Tel: +603-89467170         

    
 
Rahmat Ismail
Jawatan: Pembantu Makmal Kanan 
Lokasi: Makmal Hasil Hutan & Bilik Pengeringan Tanur, Ruang Pengawetan Kayu
Email: rahmat@upm.edu.my
Tel: +603-89467170


Siti Fazelin Mahamad
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: Makmal Anatomi
Email: fazelin@upm.edu.my
Tel: +603-89467170


 

Zamani Mohd Daud

Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: Makmal Teknologi Kayu
Email: zamanimd@upm.edu.my
Tel: +603-89467170



Salim Ahmad

Jawatan: Pelayan Makmal 
Lokasi: Makmal Teknologi Kayu
Email: salim_ah@upm.edu.my
Tel: +603-89467170



Mohd Luqman Shaharuddin
Jawatan: Pembantu Operasi 
Lokasi: Makmal Kemerosotan Kayu & Pengawalan
Email: m_luqman@upm.edu.my
Tel: +603-89467170


Siti Maryunah Bakin
Jawatan: Pekerja Rendah Awam 
Lokasi: Pejabat Ketua Jabatan
Email: maryunah@upm.edu.my
Tel: +603-89467170

 

 

 

 

Updated:: 20/09/2018 [faiz_mokhtar]

MEDIA SHARING

FACULTY OF FORESTRY
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0389467171
0389432514
C1539783098