Directory Of Support Staff | FACULTY OF FORESTRY
» DEPARTMENT & SECTION » Department of Forest Management » Directory of Support Staff

Directory of Support Staff




Pegawai Penyelidik

Jawatan: Mohd Ashadie Kusno
Lokasi: Bilik Pegawai Penyelidik 
Email: ashadie@upm.edu.my      
Tel: +603-89468506 / (IP) 03-97693699
 




Pn. Zarina Abd. Rahman
 
Jawatan: Penolong Pegawai Sains 
Lokasi: Sains Tanah
Email: zarina_ar@upm.edu.my
Tel: +603-89467192 / (IP) 03-97693750


En. Ahmad Madsum
 
Jawatan: Penolong Pegawai Sains 
Lokasi: Makmal Entomologi Hutan
Email: a_madsum@upm.edu.my
Tel: +603-89467192 / (IP) 03-97693751





En. Mohd Kamil Ismail 
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Entomologi
Email: kamalis@upm.edu.my
Tel: +603-89467192 / (IP) 03-97693752

        

   


En. Mohd Shahrul Nizam Ahmad Sanusi
Jawatan: Penolong Pegawai Pertanian
Lokasi: Tapak Semaian
Email: m_shahrulnizam@upm.edu.my
Tel: +603-89467192 / (IP) 03-97693749

 


Samsinar Mohd Shaari
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Foto Udara
Email: samsinar_upm@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97693753
 


 

Nama : Ahmad Faizal Hamidon

Jawatan : Penolong Pegawai Sains (C29)
Email : a_faizal@upm.edu.my
No.tel : (IP) 03-97693754
 




Pn. Hanisah Bt Abdullah Soghiri
Jawatan: Pembantu Tadbir / Perkeranian Operasi
Lokasi: Pejabat Ketua Jabatan
Email: asnisah@upm.edu.my
Tel: +603-89467192 /(IP) 03-97697192





Pn. Rosni Ludin
 
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: Makmal Ekologi
Email: I_rosni@upm.edu.my 
Tel: +603-89467192 / (IP) 03-97693756

Mohd Fazriq Mohd Ali Napia 
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: 
Email:  
Tel: (IP) 03-97693757

1. En. Saad Nyan
Jawatan : Pembantu Makmal

Lokasi: Makmal Kejuruteraan
Email: saad@upm.edu.my
Tel: +603-89467192 / (IP) 03-97693755




Pekerja Awam

Alagan a/l Kolanthavelu
Tel: +603-89467192 / (IP) 03-97693758
Email: alagan@upm.edu.my

 

 

 

Pn. Aidah Marsidi

Jawatan : Pembantu Operasi

Lokasi : Pusat Sumber

Email : a_marsidi@upm.edu.my

Tel : 03-97697204

 

 

Updated:: 20/03/2019 [faiz_mokhtar]

MEDIA SHARING

FACULTY OF FORESTRY
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03897697171
0389432514
B1553382318