Directory Of Support Staff | FACULTY OF FORESTRY
» DEPARTMENT & SECTION » Department of Forest Production » Directory of Support Staff

Directory of Support Staff



Mohd Muhaizi Mat Daud

Jawatan: Pegawai Penyelidik    
Lokasi: Bilik Pegawai Penyelidik                  
Tel: +603-89468506 / (IP) 03-97693296
Email: muhaizi@upm.edu.my

 

 

Nama : Puan Norazian Binti Nga Bidin
Jawatan : Pembantu Tadbir
Lokasi : Pejabat Ketua Jabatan
Email : norazian_nga@upm.edu.my
Tel : +603-89467170 / (IP) 03-97697170





Mohd Rizal Abd Rahman
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Uji Bahan
Email: riezman@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97693695


Fatimah Mohamed
Jawatan: Penolong Pegawai Sains 
Lokasi: Makmal Pulpa & Kertas
Email: fattin@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97693297


Mohd Fakhruddin Imam Supaat

Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Komposit 
Email: mfakruddin@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97693298



Maizatul Akhmar Johari
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Kimia Kayu
Email: maizatul_akhmar@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97693299        

    


Siti Fazelin Mahamad
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: Makmal Anatomi
Email: fazelin@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97693696


 

Zamani Mohd Daud

Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Teknologi Kayu
Email: zamanimd@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97698508



Salim Ahmad

Jawatan: Pelayan Makmal 
Lokasi: Makmal Teknologi Kayu
Email: salim_ah@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97693698



Mohd Luqman Shaharuddin
Jawatan: Pembantu Operasi 
Lokasi: Makmal Kemerosotan Kayu & Pengawalan
Email: m_luqman@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97693697


Siti Maryunah Bakin
Jawatan: Pekerja Rendah Awam 
Lokasi: Pejabat Ketua Jabatan
Email: maryunah@upm.edu.my
Tel: +603-89467170 / (IP) 03-97697170

 

 

 

 

Updated:: 19/03/2019 [faiz_mokhtar]

MEDIA SHARING

FACULTY OF FORESTRY
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03897697171
0389432514
B1553380288