Direktori Staf Sokongan | FAKULTI PERHUTANAN
» JABATAN & SEKSYEN » Jabatan Pengurusan Hutan » Direktori Staf Sokongan

Direktori Staf Sokongan




En. Mohd Ashadie Kusno
Jawatan : Pegawai Penyelidik
Lokasi: Bilik Pegawai Penyelidik 
Email: ashadie@upm.edu.my     
Tel: +603-97693699
 




Pn. Zarina Abd. Rahman

Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Sains Tanah
Email: zarina_ar@upm.edu.my
Tel: +603-97693750




En. Mohd Kamil Ismail
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Entomologi
Email: kamalis@upm.edu.my
Tel: +603-97693752


  

En. Mohd Shahrul Nizam Ahmad Sanusi
Jawatan: Penolong Pegawai Pertanian
Lokasi: Tapak Semaian
Email: m_shahrulnizam@upm.edu.my
Tel: +603-97693749

 

 


Samsinar Mohd Shaari
Jawatan: Penolong Pegawai Sains
Lokasi: Makmal Foto Udara
Email: samsinar_upm@upm.edu.my
Tel: +603-97693753

 

 


Nama : Ahmad Faizal Hamidon
Jawatan : Penolong Pegawai Sains
Email : a_faizal@upm.edu.my
No.tel :03-97693754

 
 
 


Pn. Hanisah Bt Abdullah Soghiri
Jawatan: Pembantu Tadbir / Perkeranian Operasi
Lokasi: Pejabat Ketua Jabatan
Email: asnisah@upm.edu.my
Tel: +603-97697192




Pn. Rosni Ludin

Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: Makmal Ekologi
Email: I_rosni@upm.edu.my
Tel: +603-97693756

 


En. Mohd Fazriq Mohd Ali Napiah 
Jawatan: Pembantu Makmal
Lokasi: 
Email:  
Tel:  03-97693757

 

 

En. Saad Nyan
Jawatan : Pembantu Makmal
Lokasi: Makmal Kejuruteraan
Email: saad@upm.edu.my
Tel: +603-97693755

 



En. Alagan a/l Kolanthavelu
Jawatan : Pekerja Awam
Tel: +603-97693758
Email: alagan@upm.edu.my

 

 

 
Pn. Aidah Marsidi
Jawatan : Pembantu Operasi
Lokasi : Pusat Sumber
Email : a_marsidi@upm.edu.my
Tel : 03-97697204

Kemaskini:: 09/07/2019 [siti_aisyah]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERHUTANAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397697171
0397693768
B1566482986