Pengurusan Hutan | FAKULTI PERHUTANAN
» PENYELIDIKAN » Direktori Kepakaran » Pengurusan Hutan

Pengurusan Hutan

Prof. Madya Dr. Mohd Nazre Saleh
Emel : nazre@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7192/7196
Kepakaran : Botani dan Ekologi Hutan


Prof. Datin Dr. Faridah Hanum Ibrahim
Emel : f_hanum@upm.edu.my / i.faridahhanum@gmail.com
Tel : +603-9769 7178
Kepakaran : Botani Hutan


Prof. Dr. Nor Aini Ab Shukor
Emel : dnoraini@upm.edu.my / anishukor@yahoo.com
Tel : +603-9769 7186 / 7192
Kepakaran : Pembaik Biak Pokok dan Genetik


Prof. Dr. Mohamed Zakaria Hussin
Emel : mzakaria@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7171 / 7181
Kepakaran : Ekologi dan Pengurusan Hidupan Liar

 
Prof. Dr. Ahmad Ainuddin Nuruddin
Emel : ainuddin@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7205 / 1780
Kepakaran : Mikroiklim dan Kebakaran Hutan


Prof. Dr. Rozi Mohamed
Emel : rozimohd@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7161/7183
Kepakaran : Bioteknologi dan Patologi Hutan


Prof. Dr. Hazandy Abdul Hamid
Emel : hazandy@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7585
Kepakaran : Ekofisiologi dan Pembaikan Pokok


Prof. Madya Dr. Mohamad Azani Alias
Emel : azani@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7180 
Kepakaran : Silvikultur dan Pemulihan Ekosistem


Prof. Madya Dr. Mohd Zaki Hamzah
Emel : mdzaki@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7525 / 7182 
Kepakaran : Silvikultur


Prof. Madya Gs. Dr. Mohd Hasmadi Ismail
Emel : mhasmadi@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7220/7170
Kepakaran : Geoinformatik (Remote Sensing dan Sistem Maklumat Geografi) dan Penuaian Hutan

 
Prof. Madya Dr. Kamziah Abd. Kudus
Emel : kamziah@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7167/7169
Kepakaran : Biometrik Hutan


Prof. Madya Dr. Pakhriazad Hassan Zaki 
Emel : pakhriazad@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7225
Kepakaran : Undang-undang Hutan


Prof. Madya Dr. Arifin Abdu
Emel : arifinabdu@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7210
Kepakaran : Tanah Hutan


Dr. Mohamad Roslan bin Mohamad Kasim
Emel : mohdroslan@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7221 
Kepakaran : Statistik Alam Sekitar


Dr. Norizah Kamarudin
Emel : norizah_k@upm.edu.my
Tel : +603-9769 8281 
Kepakaran : Operasi Hutan dan Sistem Maklumat Geografi


Dr. Puan Chong Leong
Emel : chongleong@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7583
Kepakaran : Ekologi Hidupan Liar

 
Dr. Siti Nurhidayu Abu Bakar
Emel : sitinurhidayu@upm.edu.my
Tel : +603-9769 1379 
Kepakaran : Hidrologi Hutan


Dr. Badrul Azhar Md. Sharif
Emel : b_azhar@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7206 
Kepakaran : Biologi Pemuliharaan


Dr. Razak Terhem
Emel : razakterhem@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7193 
Kepakaran : Patologi Hutan


Dr. Ruzana Adibah Mohd Sanusi
Emel : ruzanasanusi@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7201 
Kepakaran : Perhutanan Bandar dan Arborikultur


Dr. Diana Emang
Emel : dianaemang@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7172 
Kepakaran : Ekonomi Perhutanan dan Sumber Asli


Dr. Norhisham Razi
Emel : norhisham_razi@upm.edu.my
Tel : +603-9769 7211 
Kepakaran : Sains Bio

 

Kemaskini:: 11/04/2019 [siti_aisyah]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERHUTANAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397697171
0397693768
B1566040997