Pengeluaran Hutan | FAKULTI PERHUTANAN
» PENYELIDIKAN » Direktori Kepakaran » Pengeluaran Hutan

Pengeluaran Hutan

Prof. Madya Dr. Mohd Hasmadi Ismail
Email: mhasmadi@upm.edu.my
Tel:+603-9769 7220
Kepakaran : Geoinformatik (Remote Sensing dan Sistem Maklumat Geografi) dan Penuaian Hutan


Prof. Dr. Paridah Tahir
Email: parida@upm.edu.my
Tel:+603-9769 7187
Kepakaran : Perekat dan Komposit


Prof. Dr. Zaidon Ashaari
Email: zaidon@upm.edu.my
Tel:+603-9769 7174
Kepakaran : Peningkatan Kualiti Kayu dan Hasil


Prof. Dr. Jegatheswaran Ratnasingam
Email: jegaratnasingam@yahoo.com
Tel:+603-9769 7175
Kepakaran : Teknologi dan Pengurusan Perabot


Prof. Madya Dr. Shukri Mohamed
Email: shukri@upm.edu.my
Tel:+603-9769 7210
Kepakaran : Pemasaran Hasil Hutan


Prof. Madya Dr. Edi Suhaimi
Email: edisuhaimi@upm.edu.my
Tel:+603-9769 7165
Kepakaran : Peningkatan Mutu Kayu / Pemesinan Kayu


Prof. Madya Dr. Rasmina Halis
Email: rasmina@upm.edu.my
Tel:+603-9769 7213
Kepakaran : Teknologi Pulpa dan Kertas / Kimia Kayu


Prof. Madya Dr. H'ng Paik San
Email: ngpaiksan@upm.edu.my
Tel:+603-9769 7189
Kepakaran : Rekabentuk dan Struktur Kayu


Prof. Madya Dr. Seca Gandaseca
Email: seca@upm.edu.my
Tel: +603-9769 7176
Kepakaran : Kejuruteraan Hutan


Dr. Khamurudin Mohd Noor
Email: kamardin@upm.edu.my
Tel:+603-9769 7214
Kepakaran : Ekonomi Perhutanan dan Perdagangan Antarabangsa


Dr. Norul Hisham Hamid
Email: h_noroul@upm.edu.my
Tel:+603-9769 8515
Kepakaran : Modifikasi Kayu dan Komposit


Dr. Adlin Sabrina Muhammad Roseley
Email: adlin@upm.edu.my
Tel: +603-9769 7201
Kepakaran : Biokomposit Struktur dan Rekabentuk

 
Dr. Norzanalia Saadun
Email: norzanalia@upm.edu.my
Tel: +603-9769 7195 
Kepakaran : Pengurusan Sumber Hutan


Dr. Amir Affan Abdul Azim
Email: amir_affan@upm.edu.my
Tel: +603-9769 8511 
Kepakaran : Anatomi Kayu Funsional / Dendrokronologi Tropika 


Dr. Ummi Hani Abdullah
Email: ummi@upm.edu.my
Tel: +603-9769 8501 
Kepakaran : Perekat Kayu dan Komposit


Dr. Sabiha Salim
Email: sabiha@upm.edu.my
Tel: +603-9769 8502 
Kepakaran : Kemerosotan Kayu dan Perlindungan


Dr. Paiman Bawon
Email: paiman@upm.edu.my
Tel: +603-9769 7202 
Kepakaran : Sains Kayu


Dr. Zubaidah Harun
Email:zubaidah@upm.edu.my
Tel: +603-9769 8282 
Kepakaran : Pemasaran dan Percukaian

Kemaskini:: 11/04/2019 [siti_aisyah]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERHUTANAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397697171
0397693768
B1566479998